Wyjątkowy penthouse położony w sercu San Javier to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnej nieruchomości w doskonałej lokalizacji, blisko wybrzeża i wszystkich udogodnień.
Mieszkanie oferuje 2 sypialnie, 2 łazienki oraz jasny salon z przestrzenią dzienną, zaprojektowaną tak, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność. Dzięki ekspozycji „wszystko na zewnątrz” wnętrze jest doskonale doświetlone przez cały dzień, co tworzy przyjemną i nowoczesną atmosferę.
Największym atutem nieruchomości jest prywatne solarium oraz przestronne tarasy, które oferują szerokie, otwarte widoki i idealne miejsce do relaksu, opalania czy spotkań na świeżym powietrzu.
Penthouse wykończony jest w nowoczesnym standardzie - posiada aluminiową stolarkę, ceramiczne podłogi oraz zabudowane szafy w sypialniach. Nieruchomość znajduje się w nowym budownictwie (rok 2027), co gwarantuje wysoką jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania.
Do dyspozycji mieszkańców jest również basen osiedlowy oraz zadbane części wspólne. Położenie narożne zapewnia większą prywatność oraz lepsze doświetlenie.
Lokalizacja i odległości:
plaże Mar Menor - ok. 3 km
Santiago de la Ribera - ok. 3 km
Los Alcázares - ok. 5 km
lotnisko Murcja - ok. 30 km
pola golfowe - ok. 5-10 km
Centralna lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, restauracji, szkół i wszystkich usług, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako wakacyjna nieruchomość lub inwestycja.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o tej atrakcyjnej ofercie.
Penthouse w centrum San Javier – solarium i taras
lokalizacja: San Javier, Centro
272 900,00 EUR
1 878,96 EUR
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: San Javier, Centro
- Powierzchnia:145,24 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2027
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: HY333276
- Cena: 272 900,00 EUR
- Cena za m2: 1 878,96 EUR
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Home4You International Sp. z.o.o.