W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji wybrzeża powstaje kameralny kompleks zaledwie 12 nowoczesnych apartamentów, łączących komfort, funkcjonalność i śródziemnomorski styl życia. Inwestycja znajduje się w pobliżu San Pedro del Pinatar, w sąsiedztwie popularnej dzielnicy Lo Pagán, znanej z pięknych plaż i wyjątkowego klimatu.
Apartament oferuje 2 sypialnie, 2 łazienki oraz jasną strefę dzienną z salonem i otwartą, w pełni umeblowaną kuchnią. Nowoczesny układ wnętrza zapewnia wygodę codziennego życia, a bezpośrednie wyjście na taras pozwala cieszyć się słońcem i świeżym powietrzem przez cały rok.
Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o detale i komfort użytkowania. W standardzie znajduje się przygotowanie pod klimatyzację kanałową oraz ogrzewanie, system aerotermii do podgrzewania wody, elektryczne rolety oraz w pełni wyposażone łazienki. Przestronne sypialnie posiadają szafy wnękowe, a główna sypialnia dysponuje prywatną łazienką.
W zależności od wyboru, apartamenty na parterze oferują prywatne ogrody i bezpośredni dostęp do basenu, natomiast te na najwyższym piętrze posiadają prywatne solaria - idealne do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.
Części wspólne zostały zaprojektowane jako strefa relaksu - mieszkańcy mają do dyspozycji basen w stylu plażowym, przestrzeń wypoczynkową z leżakami oraz tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi. Dodatkowym atutem jest miejsce parkingowe z przygotowaniem pod ładowanie samochodów elektrycznych oraz wspólna przechowalnia rowerów.
Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do plaż Mar Menor, które znajdują się zaledwie kilka minut jazdy od inwestycji. Okolica oferuje bogatą infrastrukturę - restauracje, sklepy, promenady oraz liczne możliwości aktywnego wypoczynku, w tym sporty wodne i pola golfowe.
To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu nad morzem - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem w dynamicznie rozwijającym się regionie.
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły i dostępność tej wyjątkowej oferty.
Stylowy apartament blisko plaży, Costa Cálida
lokalizacja: San Pedro de Pinatar, San Pedro del Pinatar
239 900,00 EUR
2 607,61 EUR
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: San Pedro de Pinatar, San Pedro del Pinatar
- Powierzchnia:92 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: HY940370
- Cena: 239 900,00 EUR
- Cena za m2: 2 607,61 EUR
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Home4You International Sp. z.o.o.