Wyobraź sobie przestronny dom, w którym nowoczesna wygoda spotyka się ze spokojem prestiżowej dzielnicy Calpe. Ta imponująca willa o powierzchni całkowitej 287 m² to propozycja dla osób, które nie chcą wybierać między prywatnością a bliskością miejskich udogodnień. Położona na wzniesieniu, oferuje kojące, panoramiczne widoki na okolicę, a jej rozkład na trzech kondygnacjach gwarantuje każdemu domownikowi maksimum swobody.
Sercem domu jest jasny salon połączony z jadalnią oraz duża, niezależna kuchnia - idealna dla tych, którzy celebrację posiłków traktują jako ważny element dnia. Dom posiada aż 4 dwuosobowe sypialnie i 3 łazienki, co czyni go doskonałym wyborem dla dużej rodziny lub jako luksusowy obiekt pod wynajem inwestycyjny.
Wyposażenie i standard na wysokim poziomie
- Komfort termiczny: Centralne ogrzewanie (gaz propan), instalacja klimatyzacji oraz stolarka PVC z podwójnymi szybami typu Climalit zapewniają idealną temperaturę o każdej porze roku.
- Przestrzeń zewnętrzna: Prywatny basen, starannie utrzymany ogród na działce o powierzchni 400 m² oraz trzy tarasy (zadaszone i odkryte), które pozwalają czerpać z klimatu Costa Blanca to, co najlepsze.
- Dodatkowe udogodnienia: Dom posiada funkcjonalną piwnicę, oddzielną pralnię, przechowalnię oraz wolnostojący garaż. Bezpieczeństwo podnoszą blokady bezpieczeństwa oraz wideofon.
Lokalizacja, która ułatwia życie
To, co wyróżnia tę ofertę, to jej strategiczne położenie w Calpe:
- Wszystko blisko: Szkoły, supermarkety, restauracje i punkty usługowe znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.
- Kilka minut do morza: Szerokie piaszczyste plaże Calpe, z których słynie ten region, oddalone są o zaledwie krótki przejazd samochodem.
- Spokój i prestiż: Choć centrum jest blisko, sama okolica willi pozostaje cicha i kameralna, z dala od turystycznego zgiełku.
To doskonała okazja na bezpieczną lokatę kapitału w jednym z najbardziej stabilnych regionów Alicante.
Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów!
Willa z 4 sypialniami, basenem, w sercu Calpe
lokalizacja: Calpe (Alicante), Calpe (Alicante)
625 000,00 EUR
2 177,70 EUR
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Calpe (Alicante), Calpe (Alicante)
- Powierzchnia:287 m2
- Liczba pokoi: 5
- Liczba pięter: 3
-
Powierzchnia działki:
400 m2
- Numer oferty: HY843670
- Cena: 625 000,00 EUR
- Cena za m2: 2 177,70 EUR
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Home4You International Sp. z.o.o.