Stylowe bungalowy w śródziemnomorskim klimacie, stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności, powstają w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Pilar de la Horadada. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania na stałe, jak i jako dom wakacyjny czy inwestycja pod wynajem.
Inwestycja oferuje wybór pomiędzy bungalowami na parterze z prywatnym ogrodem a lokalami na piętrze z przestronnym solarium, które pozwala w pełni korzystać z ponad 300 słonecznych dni w roku. Każdy dom został zaprojektowany tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń oraz naturalne światło.
Nieruchomości oferują 3 sypialnie i 2 łazienki, nowoczesną kuchnię połączoną z salonem oraz duże tarasy (nawet do 86 m²). Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe.
W standardzie znajdziesz:
instalację klimatyzacji kanałowej
elektryczne rolety i aluminiową stolarkę
system aerotermii do podgrzewania wody
w pełni wyposażone łazienki
szafy wnękowe w sypialniach
wzmocnione drzwi wejściowe
Osiedle jest zamknięte i oferuje przestrzenie wspólne sprzyjające relaksowi:
basen dla mieszkańców
zadbane tereny zielone
siłownię
Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do wszystkich udogodnień oraz atrakcji regionu:
plaża: 1,7 km
przystań Torre de la Horadada: 3 km
pole golfowe Lo Romero: 5 km
centrum handlowe La Zenia Boulevard: 15 km
lotnisko Murcia Corvera: 40 km
lotnisko Alicante: 55 km
W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, restauracje, szkoły i tereny rekreacyjne, dzięki czemu codzienne życie jest wygodne i przyjemne.
To świetna okazja, by zamieszkać w nowoczesnym domu blisko morza i cieszyć się śródziemnomorskim stylem życia każdego dnia.
Nowoczesne bungalowy z ogrodem lub solarium,
lokalizacja: Pilar de la Horadada, Zona Pueblo
375 000,00 EUR
2 659,57 EUR
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Pilar de la Horadada, Zona Pueblo
- Powierzchnia:141 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2026
- Liczba pięter: 2
-
Powierzchnia działki:
141 m2
- Numer oferty: HY258725
- Cena: 375 000,00 EUR
- Cena za m2: 2 659,57 EUR
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Home4You International Sp. z.o.o.